[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_cta h2=”WEBSİTE TASARIM” h4=”Modern, Kurumsal ve Duyarlı” color=”juicy-pink”]Mobil teknolojilerin hayatımızda günden güne daha fazla yer edindiği çağımızda markanızın sanal platformalarda olması kaçınılmaz.

Hakkınızda detaylı bilgi almak isteyen, ürün ve hizmetlerinize internet üzerinden erişmek isteyen müşterilerinize fırsat vermenizde fayda var. Bunun için öncelikle %100 responsive (duyarlı) bir web sitesine ve sizi çok iyi anlatan bir domaine ihtiyacınız var.

Sizin için bütün süreci tasarım, kurulum, satın alma, SEO ve güncelleme dahil takip ederek website çözümleri üretiyoruz. [/vc_cta][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1587319512208{padding-top: 30px !important;padding-right: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;padding-left: 30px !important;background-color: #f2f2f2 !important;}”][vc_toggle title=”Domain Nedir?” style=”arrow” color=”peacoc” size=”sm”]İnternet’ e bilgi sunan bir websitenin veya hizmetin adıdır.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Hosting Nedir?” style=”arrow” color=”peacoc” size=”sm”]Web sayfanıza ait tüm dosyaların, yılın 365 günü bir bilgisayarda saklanması ve erişime açık tutulması hizmetidir. Bu bilgisayarlara ise “server” veya “web sunucusu” adı verilir.
[/vc_toggle][vc_toggle title=”Sabit Ödemeler Neler?” style=”arrow” color=”peacoc” size=”sm”]Websiteniz için her yıl domain ve hosting ücretini ödemeniz gerekir. Kendi sunucunuz yoksa bu hizmeti sağlayan firmalardan hizmet satın alınması gerekmektedir.
[/vc_toggle][vc_toggle title=”Responsive Nedir?” style=”arrow” color=”peacoc” size=”sm”]Duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına da gelir. Diğer ifadesiyle websitenizin masaüstü bilgisayarlarda, tabletlerde ve mobil cihazlarda farklı ekran boyutlarına göre kendini yapılandırarak görsel bütünlüğünü koruması anlamına gelir.
[/vc_toggle][vc_toggle title=”Neden WordPress?” style=”arrow” color=”peacoc” size=”sm”]Dünya devi büyük firmarın (örneğin: Mercedes Benz, Toyota) da tercih ettiği yönetilerbilir ve güvenilir alt yapısı, SEO optimizasyonunda kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağladğından tercih edilmektedir.
[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]