Kurumsal Görünmenin Önemi
Kategori: Tasarım
14/04/2020

Etiketler: ,

Her işletmenin faaliyetlerini sürdürdüğü süreçte hizmetlerini profesyonel olarak sunduğunu tüm dünyaya hissetirmesi gerekmektedir. Profesyonellik ise kurumsal bir çizgide kalabilmekle mümkün olabilir.

Kurumsallık aslında biraz üstü kapalı bir kavram olarak düşünülebilir. Böyle düşünenlere hak veriyoruz. Az kurumsal, çok kurumsal tartışmalarının yapılabildiği bir ortamda ne ölçüde kurumsal olmak yeterli olur soruna cevap aramak yerine olacaktır.

Zanart Grafik – Kurumsal Logo ve Grafik Tasarım

Marka olma yolunda bütün logo ve diğer grafik tasarım ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunarak özgün tasarımlar oluşturuyoruz.
Logo tasarım ve bütün grafik tasarımlarımızda sizin beğeneceğiniz tamamen size özel özgün sonuçları hedefliyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik, Website Tasarım ve Kurulum, Kartvizit Tasarımı, Sosyal Medya Post / Sosyal Medya Gönderi Tasarımları, Afiş Tasarımı, Araç Giydirme Tasarımları

Nasıl Çalışlıyoruz?

Bizimle iletişime geçtiğinizde bir beklenti içinde olduğunuzu çok iyi biliyoruz.
Kaliteli bir iş, özgün bir tasarım ve tamamen sizi/işinizi yansıtacak bir logo veya grafik tasarım hayal ediyorsunuz.

  1. Beklentilerinizin sürece katacağı katkıyı çok iyi bildiğimizden önce sizi dinliyoruz.
  2. Mevcut iş yükümüze göre en kısa sürede sizden aldığımız bilgiler ışığında taslak tasarımlarımız üzerinden en çok beğendiğimiz ilk tasarımı size sunuyoruz.
  3. Size sunulan logo ve grafik tasarımı hakkında görüşleriniz doğrultusunda beğenirseniz süreç devam edecektir; ayrıca süreçte sınırsız revize talep hakkınız olduğu size hatırlatılacaktır.
  4. İlk logo veya grafik tasarımı istediğiniz gibi olmamışsa yeni ve farklı bir yol izlenerek bir sonraki tasarım hazırlanarak tarafınıza sunum yapılır. Siz elinize sağlık logoyu veya grafiği satın alıyorum diyene kadar süreç devam eder.
  5. Tasarım Hizmeti bedelini ödemeniz halinde bütün çalışmalar ai, eps, pdf, svg, jpg, png formarlarında tarafınıza teslim edilir.

Fiyat Politikamız

Logo tasarım ve diğer bütün grafik tasarım hizmetlerinde standart bir fiyat tarifesi uygulamıyoruz.

Her müşterinin istediği iş, beklentiler ve sürece adayacağı bütçe aynı olmadığından belirli bir fiyat aralığı çerçevesinde işin meşguliyetine, müşterinin beklentilerine ve sarf edilecek emek ve zamanın yaklaşık maliyetine göre fiyat teklifi sunuyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir